Prezentácia študijných, učebných odborov a kováčskeho remesla – Sobášny palác Bytča

Katarína Rudincová Novinky

 

Neskutočne skutočné dva dni 15. – 16. 11. 2023 plné objavovania, prezentovania a zábavy sprostredkovalo CPP BYTČA žiakom základných škôl z regiónu Bytča a to prostredníctvom žiakov našej školy, ktorí si priniesli aj ukážky svojich prác (vodíkové autíčka, audiozariadenia, záhradný skleník, CNC programovanie) a majstrov našej školy pod vedením P. Koptáka, J. Hodasa a B. Beláka, ktorým veľmi pekne ďakujeme a tiež ďakujeme  Lenke Koniarovej Šajtlavovej z CPP Bytča.

Zúčastnilo sa  približne 350 žiakov a učiteľov zo základných škôl z regiónu Bytča ako aj detí z MŠ Dostojevského Bytča a Špeciálnej základnej školy internátnej Bytča. Žiakov základných škôl naša prezentácia odborov i ukážky kováčstva zaujali a medzi budúcimi žiakmi našej školy boli aj malí škôlkári, ktorí boli nadšení prácou našich šikovných žiakov. 

Prezentácia  študijných a učebných odborov a kováčskeho remesla Strednej odbornej školy strojníckej Kysucké Nové Mesto sa konala v krásnych priestoroch Sobášneho paláca  v Bytči. Po nabitom programe žiaci a majstri našej školy ešte navštívili žiakov ZŠ Predmier.

ĎAKUJEME za perfektný program prezentujúcim a za záujem, ktorí žiaci prejavili  😉 

Nech sa páči, kliknite a pozrite si video z tejto vydarenej akcie  

Bytča – prezentácia odborov našej školy