Služby pre verejnosť

Potrebujete vyrobiť novú bránu s umeleckým kovaním, nainštalovať krb alebo napríklad vyrobiť elektrosúčiastku? Naša škola ponúka množstvo služieb pre verejnosť.

Výrobky odborov ručného spracovania kovov: strojný mechanik, klampiar, inštalatér, kováč a zvárač

Sťahováky rôznych druhov, stolárske zvierky rôznych veľkostí, rýchloupínacie zveráky, stolové zveráky, ozdobné kľúče, sekáče na mäso, rezačky trávy, rezačky dlaždíc, lámačky dlažby, sekáče rôznych veľkostí a tvarov, rúry a žľaby, vzduchotechnika, krample, krbové sústavy, tvarovačky plechu, umelecké kovania, mreže a iné.

Výrobky žiakov strojných profesií

Činky rôznych veľkostí, fortuny na cirkulár, nábytkové komponenty, komponenty pre uvedené výrobky ručného spracovania kovov, frézky na zabrusovanie sediel vodovodných batérií, okružné píly, remenice, hobľovacie valce, nože, kladky, šrotovníky, ozubené, kolesá, hriadele, skrutkovice, podávacie valce, rôzne rotačné súčiastky a iné.

Výrobky žiakov elektro profesií

Logické sondy, nabíjačky akumulátorových batérií nabíjačky NiCd akumulátorov, zdroje, zosilňovače, čítače, meracie prístroje, zabezpečovacia elektronika, rôzne komponenty k počítačom, regulátory otáčok a iné. Uvedené výrobky vyrábajú žiaci učebných a študijných odborov počas praxe v dielni za odbornej spolupráce majstrov odborného výcviku. Na požiadanie zákazníka ponúkame výrobu zákaziek aj podľa dokumentácie zákazníka a osobného pohovoru.

Máte záujem o naše služby?

Neváhajte sa nám ozvať

Mgr. Pavol Kopták