• 2017/2018

      • Celoštátne kolo

          • Patrik Ondreáš

          • 5. miesto
          • Olympiáda v nemeckom jazyku - kategória 2D · Celoštátne kolo · 2017/2018
          • Adam Kuric + žiaci III.B

          • 3. miesto
          • Natočte krátke video o demokracii na Vašej škole · Celoštátne kolo · 2017/2018
          • Patrik Hetflajš

          • ocenenie za osobitný spoločenský prínos študenta a angažovanosť
          • Nástroje na realizáciu Rámca kompetencií pre demokratickú kultúru · Celoštátne kolo · 2017/2018
          • žiaci odboru umeleckoremesené spracúvanie kovov

          • 2. miesto
          • Slovensko, krajina v srdci Európy · Celoštátne kolo · 2017/2018
      • Krajské kolo

          • Nikola Štefundová

          • 3. miesto
          • Kysucká desiatka 2018 - Ženy E do 35 rokov (1984-1998) · Krajské kolo · 2017/2018
          • Timotej Jakubec, Denis Šustek

          • 6. miesto
          • SOČ - odbor 02 Matematika, fyzika · Krajské kolo · 2017/2018
          • Timotej Jakubec

          • 2. miesto
          • ZENIT V ELEKTRONIKE kategória B · Krajské kolo · 2017/2018
          • Matej Beleš

          • 3. miesto
          • ZENIT V STROJÁRSTVE kategória C · Krajské kolo · 2017/2018
          • Jakub Kristek

          • 4. miesto
          • ZENIT V STROJÁRSTVE kategória C · Krajské kolo · 2017/2018
          • Patrik Gabaj

          • 5. miesto
          • ZENIT V STROJÁRSTVE - kategória B2 · Krajské kolo · 2017/2018
          • Patrik Masnica

          • 3. miesto
          • ZENIT V STROJÁRSTVE - kategória B1 · Krajské kolo · 2017/2018
          • Jakub Janíček

          • 4. miesto
          • ZENIT V STROJÁRSTVE - kategória B1 · Krajské kolo · 2017/2018
          • Patrik Ondreáš

          • 1. miesto
          • Olympiáda v nemeckom jazyku · Krajské kolo · 2017/2018
      • 2016/2017

      • Celoštátne kolo

          • Peter Kubjatko

          • 3. miesto
          • Zenit v strojárstve - kategória C · Celoštátne kolo · 2016/2017
          • Patrik Masnica

          • 2. miesto
          • Zenit v strojárstve - kategória B2 · Celoštátne kolo · 2016/2017
      • Krajské kolo

          • Patrik Masnica

          • 1. miesto
          • Zenit v strojárstve - kategória B1 · Krajské kolo · 2016/2017
          • Daniel Svitek

          • 2. miesto
          • Zenit v strojárstve - kategória B1 · Krajské kolo · 2016/2017
          • Peter Kubjatko

          • 1. miesto
          • Zenit v strojárstve - kategória C · Krajské kolo · 2016/2017
          • Patrik Kantorik

          • 6. miesto
          • Zenit v strojárstve - kategória B2 · Krajské kolo · 2016/2017
          • Patrik Gabaj

          • 7. miesto
          • Zenit v strojárstve - kategória B2 · Krajské kolo · 2016/2017
    • Filter

      • Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
    • Kontakty

      • Stredná odborná škola strojnícka
      • sossknm@za.psg.sk
      • + 421 41 421 22 13
      • Športová 1326 024 01 Kysucké Nové Mesto
      • 17053722
      • 2020558155
      • ztv.pavlus@gmail.com
  • Fotogaléria

    • VALENTÍNSKY SEMAFÓR LÁSKY 2020
    • Workshop - II. dôchodkový pilier
    • EXPO KARIÉRA 2020
    • Centrum odborného vzdelávania a prípravy
    • DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ - 5.2.2020
    • Inovačný deň
    • Marián Poláček - II.D - ME vo vzpierani - reprezentácia SR
    • Stretnutie výchovných poradcov Žilinského okresu
    • Víťazstvo v okresnom kole - stolný tenis
  • Počítadlo návštev