• 2018/2019

      • Školské kolo

          • Adrián Hlavatý

          • 1. miesto
          • Olympiáda v nemeckom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
          • Dominik Poláček

          • 2. miesto
          • Olympiáda v nemeckom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
          • Martin Orieščik

          • 3. miesto
          • Olympiáda v nemeckom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
          • Peter Pokrývka

          • 1. miesto
          • Olympiáda v anglickom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
          • Dňa 16.11.2018 sa konalo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku, ktorého sa zúčastnilo 9 žiakov 3. a 4. ročníkov študijných odborov. Súťaž pozostávala z 2 častí – písomného testu zameraného na počúvanie a čítanie s porozumením, použitie slovnej zásoby a anglickej gramatiky a ústnej časti, ktorá pozostávala z opisu obrázku a interakcie pri voľnom rozhovore.
          • Branislav Čupa

          • 2. miesto
          • Olympiáda v anglickom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
          • Dňa 16.11.2018 sa konalo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku, ktorého sa zúčastnilo 9 žiakov 3. a 4. ročníkov študijných odborov. Súťaž pozostávala z 2 častí – písomného testu zameraného na počúvanie a čítanie s porozumením, použitie slovnej zásoby a anglickej gramatiky a ústnej časti, ktorá pozostávala z opisu obrázku a interakcie pri voľnom rozhovore.
          • Lukáš Hlaváč

          • 3. miesto
          • Olympiáda v anglickom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
          • Dňa 16.11.2018 sa konalo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku, ktorého sa zúčastnilo 9 žiakov 3. a 4. ročníkov študijných odborov. Súťaž pozostávala z 2 častí – písomného testu zameraného na počúvanie a čítanie s porozumením, použitie slovnej zásoby a anglickej gramatiky a ústnej časti, ktorá pozostávala z opisu obrázku a interakcie pri voľnom rozhovore.
      • Domáce kolo

          • Patrik Gabaj, Adam Kuric, Patrik Hetflajš, Marika Sidorová, Romana Ozaňáková, Adrián Hlavatý, Slavomír Kubinec, Tomáš Bajánek, Timotej Jakubec, Dávid Gavlas

          • ocenenie primátorom Kysuckého Nového Mesta
          • Ocenenie žiakov ku Dňu študentstva · Domáce kolo · 2018/2019
      • 2017/2018

      • Celosvetové kolo

          • Michal Dubeň

          • 9. miesto
          • WAKO SENIOR WORLD CHAMPIONSHIPS 2017 - 7 K1 044 S M -63,5 KG · Celosvetové kolo · 2017/2018
          • Nikolas Tóth

          • absolútny majster sveta - 1.miesto
          • XXXIV World Championship WPC World Champions Cup AWPC / WAA - Teenagers · Celosvetové kolo · 2017/2018
          • Nikolas Tóth

          • majster sveta - 1.miesto
          • XXXIV World Championship WPC World Champions Cup AWPC / WAA - v kategórii Dorast do 125kg · Celosvetové kolo · 2017/2018
      • Medzinárodné kolo

          • Partik Gabaj

          • 1. miesto
          • Řemeselne hry 2018 na SOŠ Třineckých železáren · Medzinárodné kolo · 2017/2018
          • KOVÁČIK, s.r.o.

          • 1. miesto
          • 15. Medzinárodný veľtrh cvičných firiem krajín V4 v Košiciach - Naj... stánok · Medzinárodné kolo · 2017/2018
      • Celoštátne kolo

          • Matej Beleš

          • 9. miesto
          • Majstrovstvá SR v CNC sústružení a frézovaní – 4. ročník · Celoštátne kolo · 2017/2018
          • Slavomír Kubinec, Adrián Hlavatý, Marek Bacula, Branislav Fujak, Šimon Špalek

          • 1. miesto
          • HYDROGEN HORIZON AUTOMOTIVE CHALLENGE SLOVAKIA – kategória Prezentácia školy · Celoštátne kolo · 2017/2018
          • Slavomír Kubinec, Adrián Hlavatý, Marek Bacula, Branislav Fujak, Šimon Špalek

          • 1. miesto
          • HYDROGEN HORIZON AUTOMOTIVE CHALLENGE SLOVAKIA - preteky RC vodíkových áut, kategória Dizajn · Celoštátne kolo · 2017/2018
          • Slavomír Kubinec, Adrián Hlavatý, Marek Bacula, Branislav Fujak, Šimon Špalek

          • 2. miesto
          • HYDROGEN HORIZON AUTOMOTIVE CHALLENGE SLOVAKIA - hlavná kategória Preteky · Celoštátne kolo · 2017/2018
          • Timotej Jakubec

          • 16. miesto
          • ZENIT V ELEKTRONIKE kategória B · Celoštátne kolo · 2017/2018
          • Marián Dudek, Patrik Ondreáš

          • 3. miesto
          • Súťaži odborných vedomostí a praktických zručností v elektrotechnike v kategórii družstiev · Celoštátne kolo · 2017/2018
          • Nikola Štefundová

          • 4. miesto
          • Halové M-SR mužov a žien - Bratislava - 1500m - Ženy: Beh · Celoštátne kolo · 2017/2018
          • Nikola Štefundová

          • 2. miesto
          • Halové M-SsAZ dospelých, juniorov, dorastu a žiactva - Bratislava - 800m - Ženy · Celoštátne kolo · 2017/2018
    • Filter

      • Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
    • Kontakty

      • Stredná odborná škola strojnícka
      • sossknm@za.psg.sk
      • + 421 41 421 22 13
      • Športová 1326 024 01 Kysucké Nové Mesto
      • 17053722
      • 2020558155
      • ztv.pavlus@gmail.com
  • Fotogaléria

    • VALENTÍNSKY SEMAFÓR LÁSKY 2020
    • Workshop - II. dôchodkový pilier
    • EXPO KARIÉRA 2020
    • Centrum odborného vzdelávania a prípravy
    • DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ - 5.2.2020
    • Inovačný deň
    • Marián Poláček - II.D - ME vo vzpierani - reprezentácia SR
    • Stretnutie výchovných poradcov Žilinského okresu
    • Víťazstvo v okresnom kole - stolný tenis
  • Počítadlo návštev