Maturity › Rozpis triedy: IV.C

Predmet Dátum Príprava Odpoveď Koniec Učebňa
Tomáš Bajánek
praktická časť odbornej zložky 
teoretická časť odbornej zložky  20.5.2019 08:50 09:20 09:50 č. 228
slovenský jazyk a literatúra   21.5.2019 12:20 12:40 13:00 č. 317
anglický jazyk B1 22.5.2019 10:50 11:10 11:30 č. 222
Marek Bazger
praktická časť odbornej zložky 
teoretická časť odbornej zložky  20.5.2019 10:50 11:20 11:50 č. 320
slovenský jazyk a literatúra   21.5.2019 08:30 08:50 09:10 č. 317
anglický jazyk B1 23.5.2019 08:50 09:10 09:30 č. 222
Peter Beca
nemecký jazyk B1
praktická časť odbornej zložky 
slovenský jazyk a literatúra  
teoretická časť odbornej zložky 
Matúš Czán
praktická časť odbornej zložky 
teoretická časť odbornej zložky  20.5.2019 09:20 09:50 10:20 č. 228
slovenský jazyk a literatúra   20.5.2019 10:45 11:05 11:25 č. 317
anglický jazyk B1 23.5.2019 07:50 08:10 08:30 č. 222
Michal Dadaj
praktická časť odbornej zložky 
teoretická časť odbornej zložky  20.5.2019 07:50 08:20 08:50 č. 228
slovenský jazyk a literatúra   21.5.2019 12:40 13:00 13:20 č. 317
anglický jazyk B1 23.5.2019 10:50 11:10 11:30 č. 222
Patrik Gajdoš
nemecký jazyk B1
praktická časť odbornej zložky 
slovenský jazyk a literatúra  
teoretická časť odbornej zložky 
Martin Haluška
praktická časť odbornej zložky 
teoretická časť odbornej zložky  20.5.2019 08:20 08:50 09:20 č. 228
slovenský jazyk a literatúra   21.5.2019 09:50 10:10 10:30 č. 317
anglický jazyk B1 22.5.2019 13:40 14:00 14:20 č. 222
Matej Helt
praktická časť odbornej zložky 
teoretická časť odbornej zložky  20.5.2019 09:50 10:20 10:50 č. 228
slovenský jazyk a literatúra   21.5.2019 08:10 08:30 08:50 č. 317
anglický jazyk B1 22.5.2019 14:00 14:20 14:40 č. 222
Ľubomír Kavčák
praktická časť odbornej zložky 
slovenský jazyk a literatúra   20.5.2019 08:50 09:10 09:30 č. 317
teoretická časť odbornej zložky  20.5.2019 12:20 12:50 13:20 č. 320
nemecký jazyk B1 21.5.2019 08:10 08:30 08:50 č. 218
Daniel Kozárik
praktická časť odbornej zložky 
matematika  20.5.2019 10:50 11:10 11:30 č. 214
teoretická časť odbornej zložky  20.5.2019 12:50 13:20 13:50 č. 320
slovenský jazyk a literatúra   21.5.2019 10:50 11:10 11:30 č. 317
anglický jazyk B1 22.5.2019 09:50 10:10 10:30 č. 222
Juraj Křenek
praktická časť odbornej zložky 
teoretická časť odbornej zložky  20.5.2019 08:20 08:50 09:20 č. 320
slovenský jazyk a literatúra   21.5.2019 14:20 14:40 15:00 č. 317
anglický jazyk B1 23.5.2019 08:30 08:50 09:10 č. 222
Roman Pakoš
praktická časť odbornej zložky 
teoretická časť odbornej zložky  20.5.2019 10:20 10:50 11:20 č. 320
slovenský jazyk a literatúra   21.5.2019 13:20 13:40 14:00 č. 317
anglický jazyk B1 22.5.2019 07:30 07:50 08:10 č. 222
Dávid Pavlina
praktická časť odbornej zložky 
matematika  20.5.2019 11:10 11:30 11:50 č. 214
teoretická časť odbornej zložky  20.5.2019 13:50 14:20 14:50 č. 320
slovenský jazyk a literatúra   21.5.2019 13:40 14:00 14:20 č. 317
anglický jazyk B1 22.5.2019 08:10 08:30 08:50 č. 222
Milan Raček
praktická časť odbornej zložky 
teoretická časť odbornej zložky  20.5.2019 07:50 08:20 08:50 č. 320
slovenský jazyk a literatúra   21.5.2019 14:40 15:00 15:20 č. 317
anglický jazyk B1 22.5.2019 14:20 14:40 15:00 č. 222
Lukáš Šaran
praktická časť odbornej zložky 
teoretická časť odbornej zložky  20.5.2019 09:50 10:20 10:50 č. 320
slovenský jazyk a literatúra   21.5.2019 14:00 14:20 14:40 č. 317
anglický jazyk B1 22.5.2019 08:50 09:10 09:30 č. 222
Lukáš Šefár
praktická časť odbornej zložky 
teoretická časť odbornej zložky  20.5.2019 09:20 09:50 10:20 č. 320
slovenský jazyk a literatúra   21.5.2019 13:00 13:20 13:40 č. 317
anglický jazyk B1 22.5.2019 10:30 10:50 11:10 č. 222
Kristián Švík
praktická časť odbornej zložky 
teoretická časť odbornej zložky  20.5.2019 13:20 13:50 14:20 č. 320
slovenský jazyk a literatúra   21.5.2019 10:30 10:50 11:10 č. 317
anglický jazyk B1 22.5.2019 12:20 12:40 13:00 č. 222
Tomáš Zvarík
praktická časť odbornej zložky 
teoretická časť odbornej zložky  20.5.2019 08:50 09:20 09:50 č. 320
slovenský jazyk a literatúra   21.5.2019 10:10 10:30 10:50 č. 317
anglický jazyk B1 21.5.2019 15:20 15:40 16:00 č. 222

© aScAgenda 2020.0.1180 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 23.08.2019
    • Kontakty

      • Stredná odborná škola strojnícka
      • sossknm@za.psg.sk
      • + 421 41 421 22 13
      • Športová 1326 024 01 Kysucké Nové Mesto
      • 17053722
      • 2020558155
      • ztv.pavlus@gmail.com
  • Fotogaléria

    • Žilinský samosprávny kraj ocenil najlepších študentov
    • Horizon Grand PRIX World Final 2019
    • Slávnostné ukončenie štúdia žiakov maturitných tried
    • KURZ NA OCHRANU ŽIVOTA A ZDRAVIA
    • Branný súboj študentov
    • 14.5.2019 Deň mlieka
    • Maturanti
    • Maturita 2019 – Praktická časť odbornej zložky maturitnej skúšky (PČOZ MS)
    • Výstava prác našich pedagógov a žiakov na hrade Strečno
  • Počítadlo návštev

    Počet návštev: 12118931